2020 DHBT’nin PUSULASI Tamamı Çözümlü SORU BANKASI

Ürün Kodu:
9786056815935
Teslimat Süresi: 1-3 iş Günü
Sayfa Sayısı: 528
Kağıt Tipi: 1.Hamur
Tipi: Karton Kapak
Stok Durumu: Tükendi
Minimum Sipariş: 1 Adet
Kategori: Dhbt-Mbsts Kitapları
Piyasa Fiyatı:

85.00 TL

Bizdeki Fiyatı: 50.00 TL (KDV Dahil)

2020 DHBT’nin PUSULASI Tamamı Çözümlü SORU BANKASI

(19 x 27 Ebatında / Renkli Büyük Boy)

 

   TÜM ADAYLAR İÇİN …

 

   BÜYÜK BOY RENKLİ = 19,5 / 27.5 ebatında

 

   Kazandıran Sorular Öğreten Çözümler !!!

 

   Çözerken Öğreneceğiniz TEK KİTAP !!!

 

   YEDİBEYZA Yayıncılık Güvencesiyle ...

DEĞERLİ DHBT ADAYLARI !

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda görev almak için Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT)yapılmaktadır. Bu alanda birçok çalışma yapılmıştır. Nitekim yayınevimizin de bu alanda farklı çalışmaları bulunmaktadır. Bu eserler adaylarımız tarafından ilgi ve takdirle karşılanmış ve onların güvenlerini kazanmıştır.

 

Bu güven ve destekten hareketle, DHBT alanında imkanlarımızı zorlayarak yeni ve farklı çalışmalar çıkarmak için büyük gayretler sarf ediyoruz. Dhbt Tafsilat serisi bu yayınlarımız arasındadır.

 

Dhbt yayın serimizin bir diğer üyesi Dhbt’nin Pusulası serimizdir. Elinizdeki çalışma “2020 DHBT’NİN PUSULASI - Tamamı Çözümlü SORU BANKASI” isimli çalışmamızdır. DHBT alanında yazılmış özgün bir çalışma olan eserimizde DHBT adaylarının ihtiyaç duyduğu 10 Pusula yani ana konu bulunmaktadır.

 

2020 DHBT’NİN PUSULASI - Tamamı Çözümlü SORU BANKASI kitabında Dhbt konularına ait ÖSYM’nin sınav formatına uygun açık uçlu ve yorum soruları ve bu soruların ayrıntılı çözümleri yer almaktadır. Bu sayede konu anlatımıyla bilgiye ulaşan adayın farklı soru tarzları ve özgün çözümleriyle bilgiyi içselleştirmesi hedeflenmiştir.

 

Gayret bizden, Tevfik ise yalnızca Yüce Allah’tandır.

                                                                                

 

2020 DHBT’nin PUSULASI Tamamı Çözümlü SORU BANKASI


Ortalama Puan
0
Yorum Yaz
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel içerik MN EĞİTİM ÖĞRETİM YAYINCILIK BİLİŞİM REKLAM İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz çoğaltıp dağıtılamaz.