Yardım

 1- Vip üyelik sistemi nedir?
 2- Vip üyelik ücreti ne kadardır?
 3- Banka ve Posta Çeki hesap numaralarınızı öğrenebilir miyim?
 4- DinDersi.com'a hiç üye olmadım. Nasıl vip üye olabilirim?
 5- DinDersi.com'da üyeliğim var. Nasıl vip üye olabilirim?
 6- En kolay nasıl vip üye olabilirim ?
 7- Şifremi unuttum, ne yapmalıyım? Vip Üye olmaya çalışıyorum. "Bu kullanıcı adı ve e-mail sistemde kayıtlıdır" diyor. Ne yapmalıyım?
 8- Vip üyelik süresi ne kadardır?
 9- Vip bölümüne doküman ekleme mantığı nasıldır?
10- Vip üyesiyim, vip ekibinin hazırlamış olduğu yıllık plan ve zümreyi kullanmak zorunda mıyım? 
11- Bu öğretim yılı geçen yıllardan farklı olarak ne tür çalışma yapmayı düşünüyorsunuz?
12- Dokümanlar hangi okullara yöneliktir ?
13- Kota nedir? Nasıl kullanılır?
14- 30 Hazirana kadar kullanmadığım kota bir sonraki yıla devredecek mi ? 
15- Kotamı nasıl kontrol edebilirim ?
16- Vip üyelik ne kadar sürede aktif edilir?
17- Nasıl doküman indirebilirim ?
18- Vip üye olduğum halde dosya indiremiyorum. Doküman detayda vip üye ol butonu görülmektedir.
19- Vip bölümü dokümanlarını paylaşabilir miyim ?
20- Vip bölümü üyelik şifremi başkasıyla paylaşabilir miyim?
21- Biz 5 arkadaş vip üye olmak istiyoruz. Grup veya zümre indirimi var mı?
22- İstek, öneri ve şikayetlerimizi size nasıl iletebiliriz ?

 

 

1- Vip üyelik sistemi nedir? 

DinDersi.com Ekibi tarafından hazırlanan yaklaşık 12.500 adet dokümanı kullanmak isteyen kullanıcıların ücretini ödeyerek kullandıkları üyelik sistemidir. DinDersi.com Ekibinin özenle hazırladığı Akıllı Tahtaya Uyumlu Sunular, Sesli Sunular, Bilgi Yarışmaları, Etkinlikler, Kavram Haritaları, Oyunlar, Videolar, Flashlar, Ünite Konu Testleri, Projeler, Yazılı Sınavlar, Yıllık Planlar, BEP Yıllık Planlar, BEP Sınavlar, Sosyal Kulüp Çalışmaları, Rehberlik Çalışmaları, Sene Başı ve Sene Sonu Evrakları, Sene Başı , 2. Dönem Başı ve Sene Sonu Zümreleri, burada sayamadığımız yaklaşık 12.500 adet doküman elinizin altında olacak ve sınıflarımızdaki etkileşimli tahtalarda kullanabileceksiniz.

Kalitemizin ve istikrarımızın referansı 15 yıldır bizi takip eden binlerce meslektaşımızdır.

 

2- Vip üyelik ücreti ne kadardır? 

Tek Bölüm Vip Üyelik Ücreti 75 TL'dir. Ortaokul, Lise, İmam Hatip Ortokulu, İmam Hatip Lisesi bölümlerinden seçeceğiniz bir bölüm kullanma ücretidir.
İki Bölüm Vip Üyelik Ücreti: 100 TL'dir. Ortaokul, Lise, İmam Hatip Ortokulu, İmam Hatip Lisesi bölümlerinden seçeceğiniz iki bölüm kullanma ücretidir.

 

3- Banka ve Posta Çeki hesap numaralarınızı öğrenebilir miyim?

Yapı Kredi - MN Eğt. Öğrt. Bil. Ltd. Şti. 
Hesap No: 94607687 
IBAN No: TR810006701000000094607687
 
Posta Çeki 
Hesap No: 11251292

 

 

 

 

 

 

4- DinDersi.com'a hiç üye olmadım. Nasıl vip üye olabilirim?

2003 yılından beri yayında olan DinDersi.com'a hiç üye olmadıysanız site sağ üst tarafında bulunan "YENİ" butonuna tıklayarak yeni üyelik formunu doldurarak kayıt olunuz. 


 

Sonra "Vip Üye Ol" butonuna tıklayınız. 


 

Açılan sayfada Üyelik Türünü seçiniz.


 

Kredi kartıyla 128 bit SSL şifreleme ile 0 güvenli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Vip üyeliğiniz otomatik onaylanır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Havale- EFT ve Posta Çeki seçeneklerini kullanarak Vip Üyelik Ön başvurusu yapabilirsiniz. İlgili hesaplara ödeme yapıp Vip Üyelik Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra en geç 24 saat içinde üyeliğiniz onaylanır.
 

5- DinDersi.com'da üyeliğim var. Nasıl VİP ÜYE olabilirim?

Eğer DinDersi.com'da kullandığınız kullanıcı adınız ve şifreniz var ise site sağ üst tarafında bulunan aşağıda gördüğünüz "GİRİŞ" butonuna tıklayarak DinDersi.com'a giriş yapınız. 

Sonra "Vip Üye Ol" butonuna tıklayınız. 

Açılan sayfada solda Üyelik Türünü tıklayarak seçiniz.

Kredi kartıyla 128 bit SSL şifreleme ile 0 güvenli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Vip üyeliğiniz otomatik onaylanır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Havale- EFT ve Posta Çeki seçeneklerini kullanarak Vip Üyelik Ön başvurusu yapabilirsiniz. İlgili hesaplara ödeme yapıp Vip Üyelik Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra en geç 24 saat içinde üyeliğiniz onaylanır.

6- En kolay nasıl vip üye olabilirim ?

İki farklı vip üye olma yöntemi vardır. 

1) KREDİ KARTI İLE: En hızlısı, anında ödeme alınarak otomatik aktivasyon olur.

2) HAVALE-EFT İLE: Banka veya PTT hesabımıza eft veya havale yoluyla ödeme yapıp ödeme bildirim formunu gönderirseniz en geç 24 saat içinde vip üyeliğiniz aktive edilir.

7- Şifremi unuttum, ne yapmalıyım ? Vip Üye olmaya çalışıyorum. "Bu kullanıcı adı ve e-mail sistemde kayıtlıdır" diyor. Ne yapmalıyım?

Kullanıcı bilgileri büyük ihtimalle size ait olduğu görülüyor. Sitemizin sağ üstünde bulunan “Üye Girişi” Butonuna tıklayınız. Açılan küçük pencereye E-mail adresinizi yazarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

8- Vip üyelik süresi ne kadardır ?

Üyelik süresi, her yıl 1 Temmuzda başlar, sonraki senenin 30 Haziranında (Saat: 00:00 'da) istisnasız bütün vip üyelerin üyelikleri sona erer.

1 Temmuzdan sonraki tarihlerde vip üyeliği başlayan üyelerimizin de kullanım süreleri 30 Haziran'da sona erer. 

Sistem hazırlığı, yedekleme işlemleri vs. nedeniyle vip bölümü üyelikleri 1-2 gün öncesinde sonlandırılabilir. Bununla ilgili DinDersi.com herhangi bir uyarı yapmak zorunda değildir. 

9- Vip bölümüne doküman ekleme mantığı nasıldır ?

Yıllık planlarda ünitelerin başlama ve bitiş tarihleri vardır. Biz de,  ünitelerin işlenme tarihlerinden 10-15 gün önce o üniteye ait bütün dokümanları ve sınavları sitemize ekliyoruz. Ünitelere ait dokümanların tamamı aynı anda ekleneceği için,ünite süresince zaman zaman siteye girip yeni doküman eklenmiş mi diye bakmanıza gerek yoktur. 

10- Vip üyesiyim, vip ekibinin hazırlamış olduğu yıllık plan ve zümreyi kullanmak zorunda mıyım ? 

Bu çok önemli bir konu, vip üyesiyseniz ve yıl içinde bizim dokümanlarımızı sınıfta kullanmak istiyorsanız, mutlaka ve mutlaka bizim yıllık planımızı ve zümremizi kullanmanızda yarar vardır. Çünkü biz, dokümanlarımızı yıl içinde yapacağımız bütün çalışmalarımızı hazırladığımız yıllık planımıza göre siteye ekleyeceğiz. Farklı yıllık plan kullanırsanız ve o plan da bizim hazırladığımız planla paralellik arz etmezse, dokümanlarımızı zamanında ve yerinde kullanamayabilirsiniz. O açıdan mutlaka bizim planımızı ve zümremizi kullanınız. 

11-Bu öğretim yılı geçen yıllardan farklı olarak ne tür çalışma yapmayı düşünüyorsunuz? 

Bu yıl geçtiğimiz yıllardaki çalışmalarımızın dışında, yeni müferedata göre açıklanan seçmeli derslerle ilgili plan, sınavlar, zümre, dokümanlar, üç boyutlu çizgi filmler, oyunlar, etkinlikler, yeni dokümanlar, sözel dokümanlar vs. sitemize eklenecektir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirttiği yeni sınav sistemine göre sınavlar eklenecektir. Üyelerimiz Vip Ekibinin geçtiğimiz yıllarda hazırladıkları çalışmaları da kullanabilecek. Bu çalışmalara ek olarak, yukarıda anlattığımız çalışmalar siteye eklenecektir.

12- Dokümanlar hangi okullara yöneliktir ? 

Vip Bölümünde İlkokul, Ortaokul, Lise, İmam-Hatip Ortaokulu ve İmam-Hatip Lisesi'ne yönelik binlerce doküman mevcuttur. Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan dokümanlarımız İlkokul (4.sınıf), Ortaokul, İmam Hatip Ortaokulu, Lise ve İmam Hatip Lisesi'ne yöneliktir. Ortaokul(İlkokul 4.sınıf dahildir), İmam Hatip Ortaokulu, Lise ve İmam Hatip Lisesi olmak üzere dört bölüm bulunmaktadr.

13- Kota nedir? Nasıl kullanılır? 

Kota zorunlu olarak yapılmış güvenlik amaçlı bir uygulamadır. Tüm uyarılarımıza rağmen bir vip üyelik alıp arkadaşlarıyla üyelik bilgilerini paylaşan üyelerimiz olmuştur ve olmaktadır. Bu suistimali yapan pek çok üyenin vip üyeliği iptal edilmiştir ve haklarında yasal işlem başlatılmıştır. Bunu önlemek amacıyla vip bölümümüzde kota uygulaması vardır.

Vip üyelerimize sitemize eklediğimiz dokümanları en az bir kere indirebilecekleri kadar kota verilir. Yani Vip Üyelerimiz sitemize eklenen bütün dokümanları indirecek kadar kotaya sahiptirler. Tüm bölümlere yeni doküman eklemişsek o kadar kota üyelerimize otomatik olarak sistem tarafından verilmektedir.Dolayısıyla, aşağıdaki yanlışları yapmadığınız sürece yıl boyunca eklediğimiz dokümanları tamamen indirseniz bile kota problemi yaşamazsınız. 

a) Dokümanları kaydederken AÇ yerine kesinlikle KAYDET'i seçiniz. 

b) Dokümanları indirirken, "Bu Dosyayı Bilgisayarına indir" butonuna birkaç defa basmayın. Bir defa basın ve bekleyin. 

c) İndirdiğiniz dokümanları mutlaka flash belek veya bilgisayarınızın D sürücüsüne arşivleyin ki, bilgisayarınız çökse bile, Vip’ten indirdiğiniz dokümanlarınız silinmesin, kaybolmasın. 

d) Son olarak, kesinlikle kullanıcı adınızı ve şifrenizi başkalarıyla paylaşmayın. Bu hem kesinlikle “KUL HAKKIDIR” “HAKKIMIZ HELAL DEĞİLDİR” hem de var olan kotanız bitmiş olur ve böylece siz de dokümanlardan yeterince faydalanamazsınız ve vip üyeliğiniz iptal edilir.  Kaldı ki, sistem birden çok kullanımları ip noları ile tespit etmektedir. Bu durumdaki arkadaşlar kesinlikle ek kota talep edemezler, etseler bile kendilerine kota verilmeyecek, aksine bu kişilerin üyelikleri kesinlikle iptal edilecek ve yasal yollara başvurulacaktır.

Yukarıda saydığımız şartları yerine getirdiğiniz sürece yıl boyunca asla kota problemi yaşamazsınız.

Vip bölümümüzde yıllardır kota problemi yaşayan üyemiz olmamıştır.

14- 30 Hazirana kadar kullanmadığım kota bir sonraki yıla devredecek mi ? 

Kotalar güvenlik amacıyla yapılan zorunlu bir uygulamadır ve bir hak değildir. Kotalar bir sonraki üyelik dönemine aktarılmayacaktır. Üyelik bitişi tarihi her öğretim yılının sonu olan 30 Haziran(Saat: 00:00)dır.  Kota bitmese bile sistem tarafından üyelik 30 Haziran (Saat: 00:00) da sonlandırılacaktır. Sistem otomatik olarak 30 Haziranda Vip Üyelikleri sonlandırır ve kotaları sıfırlar. O yüzden kotanızı kullanmasanız da bir sonraki yıla aktarılmaz. 

15- Kotamı nasıl kontrol edebilirim ?

Vip üyelerimiz kullanıcı adı ve şifresini yazarak siteye giriş yaptıklarında açılan üye profili sayfasında kota bilgilerini ve vip üyelik bölümleriniı görebilirler.

16- Vip üyelik ne kadar sürede aktif edilir? 

Kredi kartı ödemesi yapan üyelerimizin vip üyeliği anında otomatik aktive olur ve hemen kullanmaya başlar. Sistem tarafından profil bilgilerinizde kayıtlı cep telefonunuza onay mesajı otomatik olarak gönderilmektedir. 

EFT ve Posta Çeki yoluyla ödeme yapan arkadaşımızın  vip üyeliği en geç 24 saat içinde aktif hale gelir. Sistem tarafından profil bilgilerinizde kayıtlı cep telefonunuza onay mesajı ödeme yaptığınızda gönderilmektedir. 

17- Nasıl doküman indirebilirim?

Vip Üye olduğunuz bölümdeki dokümanın detayına girip "Şimdi İndir" butonuna tıklayınız. Doküman inmeye başlayacaktır.

18- Vip üye olduğum halde dosya indiremiyorum. Doküman detayda vip üye ol butonu görülmektedir.

Bunun genelde iki nedeni olmaktadır.

1. Neden: Üyesi olmadığınız bölümden doküman indirmeye çalışıyorsunuz demektir. Öncelikle menüde en üstte üyesi olduğunuz bölüme (Ortaokul, Lise, İHO, İHL) tıklayınız. Sonra aşağıdaki resimdeki gibi altta açılan kategori içi alt menülere girerek istediğiniz dokümanları indirebilirsiniz.

 

2. Neden: Daha önce sitemizden aldığınız vip üyesi olmayan kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle sisteme giriş yapmış olabilirsiniz. Lütfen vip üyelik bilgilerinizle giriş yapınız. Vip üyelik bilgilerinizi hatırlayamıyorsanız sitemiz solunda bulunan DESTEK'e tıklayarak yardım isteyebilirsiniz

Hala problem yaşıyorsanız sitemizi solunda bulunan menüdeki DESTEK butonuna tıklayarak yardım isteyebilirsiniz. 

Hala problem yaşıyorsanız bize bildirmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

19- Vip bölümü dokümanlarını paylaşabilir miyim ?

DinDersi.Com VipBölümünde yayınlanan dokümanların başka web sitelerinde yayınlanması, e-mail veya e-mail grupları, cd, flash bellek ve harici disk aracılığıyla paylaşılması kesinlikle yasaktır ve “KUL HAKKIDIR”. 

Ayrıca DinDersi.com'a ait çalışmaların Vip Üye olmayanlar tarafından kullanılması da kesinlikle yasaktır ve “KUL HAKKIDIR”. Bu konuda rızamız da yoktur. Site yönetimimiz, izinsiz olarak dokümanlarımızı yayınlayan, yayan ve kullananların tüm üyelikleri (ücretsiz bölüm üyeliği ve vip üyeliği) haber verilmeksizin iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında yasal yollara başvuracaktır. Hukuki ve cezai sorumluluk söz konusu kişilere aittir. 

20- Vip bölümü üyelik şifremi başkasıyla paylaşabilir miyim ? 

Vip Üyesi arkadaşlarımızın da, kullanıcı adı ve şifrelerini, kendileri dışında başka birileriyle paylaşması yasaktır ve kesinlikle “KUL HAKKIDIR”. Bu konuda rızamız da yoktur. Site yönetimimiz, izinsiz olarak dokümanlarımızı yayınlayan, yayan ve kullananların tüm üyelikleri haber verilmeksizin iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında yasal yollara başvuracaktır. Hukuki ve cezai sorumluluk söz konusu kişilere aittir.   Üyelik sistemi bunu değişik şekillerde tespit etmektedir.

21- Biz 5 arkadaş vip üye olmak istiyoruz. Grup veya zümre indirimi var mı?

Grup ve zümre indirimi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve VİP ÜYE olmak için http://www.dindersi.com/sayfa-toplu-vip-uyelik.html sayfamızı ziyarete edebilirsiniz.

22- İstek, öneri ve şikayetlerimizi size nasıl iletebiliriz ?

İstek, öneri ve şikayetlerinizi sitemizin sol tarafında bulunan DESTEK'e tıklayarak iletebilirsiniz.

 

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel içerik MN EĞİTİM ÖĞRETİM YAYINCILIK BİLİŞİM REKLAM İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz çoğaltıp dağıtılamaz.