KATEGORİLER

TEMEL EĞİTİMDEN ORTA ÖĞRETİME GEÇİŞ (TEOG) DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DENEME SINAVI

TEMEL EĞİTİMDEN ORTA ÖĞRETİME GEÇİŞ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ DENEME SINAVI YÖNERGESİ
 
 
1.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAVI birebir MEB’in yapacağı sınav kitapçığına göre hazırlanmıştır. Amaç 28 Kasımdaki sınav kitapçığıyla çocukların tanışması.
 
2.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAVINDA, 2. Üniteye ait 11 kazanımdan ve 1. Üniteye ait 2 kazanımdan sorular sorulmuştur. Toplam 13 kazanıma yönelik 20 soru mevcuttur.
 
3.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAVIINDA, kazanımların dışında hiçbir soru sorulmamıştır.
 
4.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAV kitapçığı A3 formatında hazırlanmıştır. 2 sayfa bir sayfaya fotokopi çekilmeli ve ortadan zımbalanmalı ve sınav kitapçığı haline getirilmelidir. Fotokopi çektirilirken bu hususun göz önünde bulundurulması gereklidir.
 
5.Sınav için tam 40 dk veriniz. Sınavın ilk 30 dakikası dışarıya kesinlikle öğrenci çıkartmayınız.
 
6.Sınav kitapçıkları öğrencilerde kalmalı, öğretmenler sadece optik kağıtları, yani cevap anahtarlarını almalıdır.
 
7.Mümkünse bu sınavı bütün sınıflarda ortak yapmalı, okul idaresinden bu konuda izin alınmalıdır.
 
8.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME sınavında sorulan soruların yüzde 70’i yorum ve paragraf sorusu, yüzde 30’u bilgi sorusudur.
 
9.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAVINDA, hazırladığımız ünite kazanım testlerinden soru kullanılmamıştır. Bütün sorular, deneme sınavı için sıfırdan hazırlanmıştır.
 
10.DinDersi.Com sitesi olarak bu çalışmalarda herhangi bir ticari amaç gütmemekteyiz. Amacımız alandaki bu yeni gelişmeler konusunda din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni arkadaşlarımızın önünü açmaktır. Bu konudaki gayretlerimizin taçlandırılması, sınavda gelecek olan soruları yakalamak ve siz değerli üyelerimizin gayretlerine katkıda bulunmuş olmaktır.
 
11.TEOG dindersi.com deneme sınavının, izinsiz kullanılması, kopyalanması, paylaşılması kesinlikel yasal değildir. Bu kitapçıktaki sorular, telif hakları yasasınca korunmaktadır. Bu konudaki yasal haklarımızı saklı tutmaktayız. Ayrıca dini bir sorumluluk olarak da, vip üyelerin dışında bu kitapçığın bir bölümünün veya tamamının kopyalanması, kullanılması, çoğaltılması ve paylaşılması kesinlikle kul hakkıdır.
 
12.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAVI DİNDERSİ.COM sitesinin bir eğitim hizmetidir.
 
13.TEOG DİNDERSİ.COM DENEME SINAVLARINI ve diğer dökümanları indirmek için lütfen www.dindersi.com vip bölümüne üye olunuz.
 
14. Vip üyeler için hazırlanan TEOG deneme sınavının, üyeler dışında paylaşılması halinde, dindersi.com olarak daha sonra yapacağımız deneme sınavlarını, vip üyeleri içinde ücretli yapacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesini önemle rica ederiz.
 
15.SINAVDA BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUZ…
 
Dindersi.com
Uzman Eğitimci Kadrosu
 

 
1679 görüntülenme   156 indirme
Kategori: 1. Dönem
Yüklenme Tarihi: 06.11.2013
Telif Hakkı: dindersi.com
Etiketler: temel eğitimden ortaöğretime geçiş din kültürü ve ahlak bilgisi deneme sınavı, teog, din kültürü 8. sınıf deneme sınavı, din deneme sınavı, din sbs sorusu, din yeni sbs,dindersi, teog, din kültürü teog deneme sınavı, dindersi 8.sınıf sınav,
Boyut: 1,02 MB
1. Dönem Kategorisine Ait Dosyalar
Copyright © 2016 dindersi.com - Tüm Hakları Saklıdır.