Haluk Levent'ten Kötü Haber Şimdi Geldi.

Haluk Levent'ten Kötü Haber Şimdi Geldi.

  • 09.04.2018 16:10:28
No icon

Rock müziğin efsane ismi Haluk Levent daha öncede boşanma eşiğine geldiği 13 yıllık eşinden tek celsede boşandı

Rock müziğin efsane ismi Haluk Levent daha öncede boşanma eşiğine geldiği 13 yıllık eşinden tek celsede boşandı. Haluk Levent’in ayrıldığı eşi Nesrin Yonarlar ile 18 Aralık 2017 tarihinde anlaşmalı boşanma için dilekçe verdikleri, ertesi günde sabahın erken saatlerinde mahkemenin yapılacağı adliye binasına gelip, hakim karşısına çıkan çift, Aile birliğinin temelden sarsılması nedeniyle açtıkları dosyanın davasında, boşanmalarına karar verilmesini istedi. Mahkeme çiftin talebini kabul etti.

Boşanma protokolünde Haluk Levent’in çocuğuna nafaka verecdeği ve okul masraflarını karşılayacağı öğrenildi. 13 Yıllık evliliğin henüz neden bittiği konusunda açıklama yapılmazken, evliliğe ilk karar verdiklerinde sergiledikleri aşk dolu sözler hatıralarda kaldı. Haluk Levent’ile Edirne’deki bir barda tanışrtıklarını söyleyen Yonarlar, “Aramızda çok güçlü bağ var, Şu an okuyorum, evliliği de ileri yıllarda düşünüyoruz.

Birbirimizi çok seviyoruz.” demişti. Neslin Yonarlar Haluk Levent’in ‘Hani Benim Olacaktın?’ şarkısının klibinde de yer aldı. Haluk Levent cezaevindeyken Neslin Yonarlar’ın klipte oynamasıyla ilgili şunları söylemişti ‘‘Onu açık görüş dışında göremiyordum.

Klip sayesinde TV’de hasret gideriyor, ekranda sık sık görüyorum. Klipte beni şaşırtan sevgilimin saçları oldu. Kısa saçlı değildi. Ben Akkuyu’ya santral yapılmasını protesto için saçlarımı kestirince o da böyle yapmış. Çok duygulandım” demişti. Çiftin evliliklerinden şu an 8 yaşında olan Ela adında birde kızları dünyaya geldi.

Kaynak:gazetevatan

Yorumlar

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel içerik MN EĞİTİM ÖĞRETİM YAYINCILIK BİLİŞİM REKLAM İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz çoğaltıp dağıtılamaz.