65 yaşında evli ve 2 çocuk babası Allah İslah Etsin...

65 yaşında evli ve 2 çocuk babası Allah İslah Etsin...

  • 14.04.2018 11:33:56
No icon

Edirne’de 65 yaşında evli ve 2 çocuk babası K.M.,

46 yaşındaki bir kadınla otomobilde zina yaptığı sırada öldü.  Paniğe kapılarak kaçan kadın jandarma ekiplerince yakalanırken, ailesinin kayıp ihbarında bulunduğu K.M. ve otomobili 3 gün sonra bulundu.  

KİMSEYE HABER VERMEDİ  

K.M.’nin ailesi eve gelmemesi ve telefonlara cevap vermemesi üzerine Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekiplerinin yanı sıra jandarma ekipleri de arama yapmasına rağmen bir ize rastlayamadı.  Kent merkezine yakın köylerde arama yapan jandarma ekipleri, önceki gün Yolüstü Köyü yakınlarındaki Boztepe Mevkii’nde M.K.yi otomobilinde ölü olarak buldu. Savcılık ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından otopsi yapılan K.M.’nin geçirdiği kalp krizi nedeniyle öldüğü tespit edildi.  Duyarlı Müslümanlar Platformu yönetim kurulu üyesi Pedagog Mehmet Yılmaz olay hakkında şunları söyledi.  ”Bilindiği gibi laik, sekürer ateist bakış açısına göre evli olmak başka bir kadınla veya erkekle zina etmeye engel değil. Bu mantıktan hareketle toplumu imha projesinin kanalizasyon sorumlusu tv dizileri (free seks) yani özgür seks propagandasıyla kitlenin bilinçaltına bu ahlaksızlığı yaygınlaşıtırıyor.

 Ne RTÜK ne de duyarlı halk bu konuda bahse konu kanalları taciz etmiyor. Meydanı boş bulan burjuvanın tohumunu attığı kirli cemiyet hayatı yetkilileri, görevlerini rahatça yerine getiriyor. Bunun son örneği de laikçi, istemezükçü kitlenin en çok yaşadığı Edirne’de gerçekleşti.  65 yaşındaki evli adam, 46 yaşındaki kadınla otomobilde c*nsel ilişkiye girdi. Tam da modern laik, sekürer kafanın istediği gibi bir hareket. O kafaya göre her şey normal, fakat hesapta olmayan bir kalp krizi olayı deşifre etti. Şimdi bundan sonrası mahvolmuş bir aile, cenazesini kaldırmaktan utandıkları bir baba, 46 yaşında belki o da evli olan başka bir zinakar kadın, aldatılmış bir eş…”

Yorumlar

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel içerik MN EĞİTİM ÖĞRETİM YAYINCILIK BİLİŞİM REKLAM İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz çoğaltıp dağıtılamaz.