3'Ü BİR ARADA ÜCRETSİZ HEDİYE PAKETİ

 

 

Bayı listemizi görmek için tıklayınız:

 

Değerli Meslektaşım;

2017 Yılı TEOG 2 Sınavında, DDY Yayınları olarak gösterdiğimiz başarıyı sizinle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. 

Son iki yıl 15 yıllık tecrübemizle, MEB'in Teog'da sorduğu soruları tek tek inceliyoruz. En son geçtiğimiz yıl gördük ki, MEB artık kitapta bulunan, ayet, hadis, örnek olay vs.'leri sormaktan % 50 vazgeçti vazgeçmek zorundaydı zaten. Çünkü kitaplardaki bu verileri önceki yıllarda soru haline getirerek sorduğundan, mecburen alana gidip MUADİL, örnek olay, ayet, hadis ve İslam Büyüklerinin örnek davranışlarından yararlanarak soruları hazırlamaya başladı. Bu yıl artık şunu hepimizin gördüğünü düşünüyoruz. MEB önümüzdeki yıl, hemen hemen soruların % 70'ini kitaplardan değil, alana giderek oradaki soru hazırlayacaktır. 

Biz de son iki yıldır, hazırladığımız ve güncellediğimiz bütün kaynaklarımızın, % 50'sini okutulan kitaplardaki bilgilerden, % 50'sini ise, aynı kazanıma yönelik muadil, örnek olay, ayet, hadis ve İslam büyüklerinin örnek davranışlarından hazırladık ve bu tarz çalışmalarımız hala devam etmektedir. Örneğin bu yılki MALKOMİX sorusu aşağıda da göreceğiniz gibi, bizim alandan bularak hazırladığımız bir soru olmasına karşılık, MEB bu soruyu neredeyse birebir alarak soru haline getirmiştir.

Önümüzdeki yıl ve yıllarda hemen hemen kitaplardan bağımsız olarak, kazanımların dışına çıkmadan, alandaki muadil bilgilerden soru hazırlayacağı neredeyse kesin gibi.

Bizler de çalışmalarımızda alanı tarayarak, kazanımlara uyumlu muadil, örnek olay, islam büyüklerinin örnek davranışları, ayet ve hadis taramalarımıza devam ederek, kaynaklarımızı hazırladık ve hazırlamaya da devam ediyoruz. 

Ayrıca; 2017 TEOG 2 Sınavında MEB'in sorduğu sorular ile, DDY Yayınları olarak bizlerin hazırladığı karşılaştırmalı soru kitapçığımız aşağıdadır. Önümüzdeki yıllarda kaynak seçimini yaparken, yukarıda yazılanları dikkate alan kaynakları seçmenizi özellikle tavsiye ediyoruz. 

Ayrıca, 15 yıldır Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimize hizmet eden, www.dindersi.com sitemiz ve onun basılı kaynak üreten, DDY Yayınları ürünlerini kullanacak kardeşlerimize;

1. Vip Üyeliği,

2. Öğretmen Hediye Paketini,

3. Zenginleştirilmiş Akıllı Tahta Uygulama Modülü;

Zenginleştirilmiş akıllı tahta müdülümüz, 5,6,7,8. Sınıfa ait, akıllı defter, soru bankaları, yaprak testler, konu anlatım kitaplarını içermektedir. Bu yıl Akılıl defter müdülümüze, Vip bölümündeki binlerce dökümanı entegre ederek zengineştirmiş bulunmaktayız. Vip bölümündeki, konu anlatım sonularını, etkinlikleri, kavram haritalarını, video klipleri, bilgi yarışmalarını, lokal videoları da  ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ AKILLI DEFTER MODÜLÜNE entegre ettik. Yani, bu modülü kullanırken, hem basılı ürünlerimizi hem de VİP bölümündeki dijital dökümanları, konuların yanındaki butonlara tıklayarak, kulanabileceksiniz.  

Kısacası, Vip Dökümanları, Akıllı Tahta Modülümüze entegre ederek, sizlere, VİP'i ve Zenginleştirilmiş Akıllı Tahta Modülünü aynı anda kullanma imkanı sağladık.

Ayrıca, yukarıda saydığımız 3'Ü BİR ARADA ürünlerimizi sizlere ÜCRETSİZ HEDİYE ediyoruz.

Yapmanız gereken sadece, telefon numaralarımızı arayarak, bilgilerinizi bize bırakmanız dır. 

3'Ü BİR ARADA ÜCRETSİZ HEDİYELERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Müşteri hizmetleri tel: 0505 979 88 88 - 232 343 27 27 - 232 343 03 04 telefonlarınızı bekliyoruz. 

www.dindersi.com sitemizin basılı yayın grubu olan DDY YAYINLARI, sadece Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında hizmet veren bir yapıdır. Yani, Din Dersi bizlerin, EK İŞİ DEĞİL TEK İŞİDİR.

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ortaokul 4-8. Sınıf Kaynaklarımızı Görmek İçin Tıklayınız.

 

 

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ortaokul 4-8. Sınıf Kaynaklarımızı Görmek İçin Tıklayınız.

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel içerik MN EĞİTİM ÖĞRETİM YAYINCILIK BİLİŞİM REKLAM İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından hazırlanmıştır. İzinsiz kopyalanamaz, kullanılamaz çoğaltıp dağıtılamaz.