15. Yılımızda 15.000 Dokuman ÜYELİKSİZ-ÜCRETSİZ

 

Dindersi.com sitesi 2003 yılında, Din Dersi öğretmenlerinin materyal ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.

 

2006 yılında Din Dersi Öğretmenlerinden gelen talep üzerine site iki bölüme ayrıldı. 

 

1. Bölüm ÜCRETSİZ olarak yayın hayatına www.dindersi.com olarak devam etti.

2. Bölüm ise ÜCRETLİ olarak yayın hayatına www.dindersivip.com olarak yayın hayatına başladı.

 

2006 yılından 2018 yılına kadar, VİP bölümündeki; ORTAOKUL-İHO-İHL-LİSE kategoriler  için yaklaşık  15.000 profesyonel döküman üretildi.

 

12 Yılda yüzlerce meslektaşımızın profesyonel katkılarıyla hazırlanan bu dokümanlar artık siz değerli din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerimizin hizmetine açılmıştır.

 

Mayıs 2018 tarih itibariyle, ÜCRETLİ olan bu dökümanları, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine ÜCRETSİZ-ÜYELİKSİZ olarak İNDİREBİLECEKLERİ bir yapıya geçme kararı aldık.

 

05.05.2018 itibariyle, bir daha geri dönüş olmaksızın ÜCRETLİ olan VİP BÖLÜMÜNÜ kapatmış, yayın hayatına ÜCRETSİZ-ÜYELİKSİZ, www.dindersi.com olarak devam etme kararı aldık ve bu kararımızdan geri dönmeyeceğiz.

 

15 yıllık bilgi ve tecrübe birikimi ve aynı oranda maddi kaynak ayrılarak hazırlanan 15000 dokümanı Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerimizin hizmetine açmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Din Dersi ile ilgili, mevcut sitelerde yer almayan binlerce dökümanı indirerek derslerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

Din Dersi sitemizdeki dokümanlarımız muadil sitelerdeki dökümanlardan farklı, telif hakları DinDersi.com a aittir.

 

Yani sitemizdeki dökümanlar, Türkiye’de kendini yetiştirmiş ve hala materyal üretme konusunda, hem Din Öğretiminin hem de Meb’in yararlandığı, kendilerine ait bağımsız siteleri olan dostlarımız tarafından hazırlanmıştır. Kendilerine katkılarından dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.

 

Sitemizde 15 yıllık birikimin ve tecrübenin izlerini inceledikçe göreceksiniz.

 

www.dindersi.com sitemizdeki dökümanların, link verilmeden başka sitelerde kullanılması yasaktır. Link vererek kullanmak isteyen herkese ürünlerimiz açıktır. 

2003 yılından beri www.dindersi.com sitemiz için hizmet etmek kadim dostlarımızın listesini Eski Dostlar bölümünden bulabilirsiniz.

 

15 Yılda 15.000 Orjinal Dökümanı hazırlamamız için bizlere güç veren Rabbimize Şükürler olsun.

 

www.dindersi.com sitesi 5 Mayıs 2018 tarihi itibarıyla ÜCRETSİZ ÜYELİKSİZ yayın hayatına devam etme kararı, kesinlikle geri dönüşü olmayan bir karardır.

 

Bu konudaki samimiyetimizin sargulanmayacağı kanaatindeyiz. 

 

Sizler de hazırladığınız dökümanları www.dindersi.com a göndererek katkıda bulunabilirsiniz.

 

Konuya dair son kelam, Allah büyüktür vesselam. Selam ve dua ile...

 

Not: ÜCRETSİZ ÜYELİKSİZ olarak yayın hayatına devam etme kararı alan www.dindersi.com sitemizde, yönetici olarak çalışmak isteyen tüm dostlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır.

 

Ortaokul, Lise Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine, İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi Meslek Dersleri öğretmenlerimize hayırlı olmasını dileriz. 

 

 

www.dindersi.com / DDY YAYINLARI

İmtiyaz Sahibi 

Necmi KOBYA

 

 

 

 

 

Copyright © 2016 dindersi.com - Tüm Hakları Saklıdır.