Kurumsal

SAYFALAR

MN EĞİTİM ÖĞRETİM LTD.ŞTİ.

Şirketimizin merkezi İzmir/Bornova’dır.

Şirketin bünyesinde 2 bölüm mevcuttur.

1.Web Sitemiz: www.dindersi.com

2003 yılında din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerinin görsel, işitsel materyal ihtiyaçlarını gidermek için kurulmuş web sitesidir. Şu anda 100 bin ücretsiz üyesi mevcuttur. Ayrıca 5 bin okul da profesyonel olarak sitemizdeki dökümanlardan yararlanarak ders işlemektedir.

2. DDY YAYINLARI

DDY Yayınları , MN Eğitim Öğretim LTD. ŞTİ.’ne ait yayınevidir. DDY Yayınları sadece Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında ve Diyanet’e yönelik  çalışma yapmaktadır. Diyanet İşleri Başkanlığına yönelik sınavlara hazırlık kitaplarımız pazarın % 50’sine sahiptir.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yazılı ve Görsel Dökümanları Kimler Hazırlamaktadır?

MN Eğitim Öğretim şirketinin bünyesinde basılı ve görsel materyal üreten 15 kişilik arge ekibi mevcuttur. Arge ekibindeki çalışan arkadaşlarımız, bizzat özel ve devlet okulunda görev yapmaktadırlar. Ayrıca ekibimizdeki, arkadaşlardan birçoğu başka yayınların da din kültürü ve ahlak bilgisi dökümanlarını hazırlamaktadırlar. 

Amacımız, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında, görsel ve basılı her türlü mataryali üreterek, resmi ve özel kurumlardaki öğretmen ve öğrencilere hizmet etmektir. 

Vizyonumuz: Türkiye'de sadece kendi alanında çalışmalar yaparak, alandaki ihtiyaç duyalan her materyalin hazırlanmasını sağlamak.
 

Gayret bizden, başarı Allah'tandır... 

Copyright © 2016 dindersi.com - Tüm Hakları Saklıdır.